TNS Latvia
                  Kronvalda bulvāris 3-2
                   Rīga, LV-1010, Latvija

  t +371 6709 6300
  f +371 6709 6314
  

LV
EN
Sākums
Mediju pētījumi
Mārketinga pētījumi
Sociālie pētījumi
Business Solutions

Par mums
Darbs TNS
Ziņu arhīvs
Terminu vārdnīca
Klientiem
 Iznācis Kantar TNS elektroniskais izdevums Tavs Neredzamais Sabiedrotais #52!

Zīmols ar spēcīgu identitāti spēj labāk uzrunāt un pārliecināt patērētājus nekā bezpersoniska preču zīme. Šajā Tava Neredzamā Sabiedrotā izdevumā varēsim izprast, kā efektīvi atklāt šo zīmola identitāti, optimizēt komunikāciju ar patērētājiem un rīkoties drosmīgi savā zīmolvedībā.

Globālais un lokālais konteksts iedzīvotāju vērtībās un vajadzībās

Kādi ir pēdējo gadu aktuālie notikumi globālajā un nacionālajā kontekstā, kā tie ietekmē Latvijas iedzīvotāju noskaņojumu un atspoguļojas zīmolos?

Mirkļi bez emocijām noved pie vispārinātiem risinājumiem

Lai izprastu patērētāju rīcības patiesos iemeslus, ir jāizprot viņu emocijas. Kā ar patērētāju vajadzību un zīmolu segmentācijas psiholoģisko izpētes modeli paskatīties tālāk par racionāli pausto viedokli?

Diferencēšanās jeb pamanāma un mērķtiecīga atšķiršanās

Pamanāma un mērķtiecīga diferencēšanās visos zīmola komunikācijas līmeņos ir pamatīgs izaicinājums – tas prasa gan drosmi, gan līderību, gan konsekvenci turpināt iesākto.

Vienotā emociju valoda zīmolvedībā: Virši-A

Atklāta saruna ar Līgu Brasliņu – VIRŠI-A mārketinga vadītāju un Kantar TNS ilggadējo sadarbības partneri par izpētes metodēm, ko mārketinga vadītāji pielieto reālā ikdienas zīmolvedībā.

NeedScope darba grupas - ceļa kartes zīmola izaugsmei

Kā sasniegt maksimālo atdevi no pētījuma? Kā ieraudzīt vienkāršību sarežģītā statistikā vai metodikā? NeedScope stratēģiskās un taktiskās darba grupas ir praktiska pieeja, kas, kopā darbojoties vairākiem cilvēkiem no dažādiem ar zīmolvedību saistītiem uzņēmumiem, palīdz veidot loģisku un pielietojamu ietvaru – ceļa karti.

Kā veidot spēcīgu un pārliecinošu komunikāciju ar patērētajiem

Katram zīmolam ir savs neatvairāmības rādītājs, kas parāda to, cik lielā mērā zīmols ir spējīgs apmierināt patērētāju funkcionālas, sociālas un emocionālas vajadzības. Kā šīs vajadzības konsekventi komunicēt patērētājiem tā, lai zīmols būtu patiesi spēcīgs un neatvairāms?

Patērētāju vajadzības zīmola mediju stratēģiju plānošanā

Kāda ir zīmola vēstījuma reklāmā saskaņotība ar to mediju kanālu, kurā zīmols tiek reklamēts? Kā plānot tādu reklāmu izvietošanu, kas sniedzas tālāk par reach un frequency?

 

 

 

Emocionālo vajadzību nozīme darba devēja un darba ņēmēja izvēlē

Kā panākt līdzsvaru darba devēja un darba ņēmēja attiecībās? Kā panākt to, ka gan darba devējs, gan darba ņēmējs cenšas “iepatikties” viens otram un grib veidot ilgtermiņa attiecības, kas nav balstītas tikai racionālos apsvērumos?


Skatīt saistītās ziņas | Citas ziņas arhīvā


Tavs Neredzamais Sabiedrotais
 
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7
#8 #9 #10 #11 #12 #13 #14
#15 #16 #17 #18 #19 #20 #21
#22 #23 #24 #25 #26 #27 #28
#29 #30 #31 #32 #33 #34 #35
#36 #37 #38 #39 #40 #41 #42
#43 #44 #45 #46 #47 #48 #49
#50 #51 #52        
Meklēšana


TNS pasaulē

TNS Global
TNS Emor Igaunija
TNS LT Lietuva

 

 
© 2018 TNS Latvia
Autortiesības